3
Березень 2023року
запитання — відповідь

📧 Скринька запитань

Не знаєте, як організувати той чи той напрям діяльності закладу або підготуватися до перевірки? Хочете правильно розв’язати робочу ситуацію? Вам на допомогу  — Скринька запитань.   

Пишіть тут свої запитання. Опишіть ситуацію, що склалася, або напишіть, яка порада чи рекомендація експертів «Управління закладом охорони здоров’я» вам потрібна. Ми надішлемо ваше звернення експерту, а відповідь надамо тут або на сторінках журналу.

0 символів із 1500
Ваші колеги написали:
3. А якщо диплом магістра фізичної реабілітації і спеціальність фізична реабілітація , але не пише що в галузі знань"охорона здоров"я", то маєправо працювати ерготерапевтом з доплатою до 20000?
Відповідь редакції:Добрий день! Ваше запитання передали в роботу експерту. Очікуйте коротку відповідь тут та розгорнуту на сторінках наступного номера журналу — № 5/2023.
2. Скажіть будь ласка, якщо помічникам ерготерапевта та фізичного терапевта доплачувати до13500, то тоді і ерготерапевту та фізичному терапевту з дипломом спеціаліста в галузі знань «Охорона здоров’я» зі спеціальностей «Фізична терапія, ерготерапія», або «Фізична реабілітація» теж доплачувати відповідно до 20000 грн?
Відповідь редакції:Добрий день! Ваше запитання передали в роботу експерту. Очікуйте коротку відповідь тут та розгорнуту на сторінках наступного номера журналу — № 5/2023.
1. Доброго дня.Скажіть будь ласка чи це правильно? Написано наказ про створення мультидисциплінарної команди по створенню СОП де увійшли багато спеціалістів по різних розділах роботи і вони розробляють СОП по нашому закладу.Юрист кажею, що вана не може так називатись, а у вебінарах якраз звучало про створення таких команд. Як я маю це пояснити на основі може якогось документу.Буду дуже вдячна за відповідь.
Відповідь редакції:Добрий день! Насамперед спирайтеся на норми наказу МОЗ «Про організацію профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров'я та установах / закладах надання соціальних послуг / соціального захисту населення» від 03.08.2021 № 1614. Зокрема, на такі пункти документів, затверджених цим наказом: 1) пп. 1, 2 п. 4 розд. ІІ Порядку впровадження профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я, які надають медичну допомогу в стаціонарних умовах; 2) пп. 2 п. 1 розд. ІІІ Положення про відділ з інфекційного контролю закладу охорони здоров’я та установи/закладу надання соціальних послуг / соціального захисту населення; 3) запитання 6—9 Плану дій / заходів з профілактики інфекцій та інфекційного контролю (розд. ІІ додатка 4 до Порядку впровадження профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я, які надають медичну допомогу в стаціонарних умовах). Детальніше роз’яснення надамо в № 4/2023 журналу «Управління закладом охорони здоров’я»